Telif

Sitemizde matematik testleri başta olmak üzere pek çok içerik paylaşımı yapılmaktadır. Paylaşımların çoğu kendimizin hazırladığı içeriklerden oluşmaktadır. Fakat bunların yanı sıra yazarından izin aldığımız içerikler de paylaşmaktayız. Bazen bunların da dışında bazı yayınların içeriklerini paylaşmaktayız. Burada dikkat ettiğimiz bir nokta var ki o da şudur: yayınların eski kitaplarından paylaşımlar yapıyoruz. Hali hazırda satışı olan ve bu satışa engel olacak paylaşım yapmamız söz konusu değildir. Kaldı ki kitap paylaşımı hiç yapmıyoruz. Sadece konu testleri içerisinde derleme adı altında bazı testler paylaşılıyor. Bunlardan rahatsız olup ve telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz içerikler “yasal hakkımız olan 3 güç içerisinde” sitemizden kaldırılacaktır.

Amacımız öğrencilerin matematik öğrenimine bir nebze olsun destek olabilmek. Bu yolda bize katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.

 

Telif hakkı ihlallerini İLETİŞİM sayfamızdan bize bildirebilirsiniz. İsterseniz e-posta yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: ylmz@matematikbankasi.com


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Üye OlŞifremi Unuttum